KONST / Litografier / Färglitografi 13004382
nr 1300 4382
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 82/250, daterad 1979. Oramat löst blad. Bladets mått: 18x13 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:34:14
8/1 20:47:08
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner